9 KORZYŚCI K9 Be the smart one Office Generation 2020

1.Z K9 OSZCZĘDZASZ PIENIĄDZE I POWIĘKSZASZ SWÓJ MAJĄTEK


Pamiętasz czasy, kiedy zastanawiałeś się, czy pierwszy dom lub mieszkanie lepiej kupić czy wynająć? Podobnie jest z biurami. Kiedy wynajmujesz biuro, pieniądze, które co miesiąc płacisz właścicielowi wychodzą z Twojej kieszeni i już nigdy do niej nie wracają. Kiedy kupujesz biuro, nawet na kredyt, miesięczna rata jest zbliżona do miesięcznych opłat, a finalnie, po kilku latach nieruchomość należy już do Ciebie!

Poniżej tabela porównująca koszty zakupu biura z wynajmem. Taka inwestycja może się zwrócić już nawet po niespełna ośmiu latach

Zakup na własność czy wynajem biura - porównanie
Tradycyjny wynajem biura (warianty)
Przyjęty kurs euro: 4,2 Pesymistyczny
(€12)
Neutralny
(€14)
Optymistyczny
(€16)
Zakup biura w
K9office
Powierzchnia biurowa [klasy A] 50 m2 50 m2 50 m2 50 m2
Sala konferencyjna (minimum) 15 m2 15 m2 15 m2 0 m2
Powierzchnia wspólna (kuchnie/toalety/korytarz) 6,5 m2 6,5 m2 6,5 m2 5 m2
Suma 71,5 m2 71,5 m2 71,5 m2 55 m2
Czynsz rynkowy za biuro klasy A € 858/
3 604 PLN
€ 1 001/
4 204 PLN
€ 1 144/
4 805 PLN
Cena za zakup
1m2
8 300 PLN
Okres spłaty ~(10 lat
7 miesięcy)
~(9 lat
1 miesiąc)
~(7 lat
11 miesięcy)
Suma 456 500 PLN 456 500 PLN 456 500 PLN 456 500 PLN
Zwrot 9,5% 11,1% 12,6%

2.Z K9 INWESTUJESZ I ZARABIASZ

W co inwestujesz? Lokata, akcje, nowe instrumenty finansowe czy nieruchomości? Zakupione biuro w K9 możesz wynajmować z zyskiem a po latach np. sprzedać je odzyskując zainwestowany kapitał. Pewnie jako inwestor potrzebujesz niezbędnych danych o tym, jak kształtuje się rynek nieruchomości biurowych w Poznaniu. Wiemy, że średnie stawki czynszu w budynkach klasy A w centrum miasta to 14 Euro.

Zakup biura w celu inwestycyjnym
Wynajem biura (warianty) Zakup biura
w K9Office
Przyjęty kurs euro: 4,2 Pesymistyczny
(€12)
Neutralny
(€14)
Optymistyczny
(€16)
Powierzchnia biurowa [klasy A] 50m2 50m2 50m2 50m2
Powierzchnia wspólna
[kuchnie/toalety/korytarz]
5 m2 5 m2 5 m2 5 m2
55m2 55m2 55m2 55m2
Czynsz rynkowy za biuro klasy A € 660/
2 772 PLN
€ 770/
3 234 PLN
€ 880/
3 696 PLN
Cena za zakup
1m2
8 300 PLN
Okres spłaty ~(13 lat
9 miesięcy)
~(11 lat
9 miesięcy)
~(10 lat
4 miesiące)
Suma 456 500 PLN 456 500 PLN 456 500 PLN 456 500 PLN
Zwrot 7,3% 8,5% 9,7%

3.DZIĘKI TECHNOLOGIOM I PAKIETOM USŁUG K9 OBNIŻASZ KOSZTY STAŁE PROWADZENIA FIRMY

Budynek K9 kryje w sobie nowoczesne i oszczędne rozwiązania. I nie mówimy tu tylko o oszczędnych systemach i technologiach HVAC, ale też o przemyślanych pakietach usług, których zadaniem jest optymalizacja kosztów ponoszonych przez Właścicieli.

Jeżeli dotychczas wynajmowałeś biuro, zauważyłeś pewnie, że nie codziennie korzystasz z sali konferencyjnej, i tak naprawdę płacisz czynsz za pusty pokój. Wiesz też, ile miesięcznie wynoszą Twoją firmę inne koszty stałe, takie jak obsługa sekretariatu, serwis maszyn biurowych czy nawet odśnieżanie – nic nie dziej się bez udziału Twoich pieniędzy. A gdybyś mógł za to wszystko płacić dużo mniej? Według własnych potrzeb?

K9 umożliwia firmom prowadzenie wspólnego sekretariatu, doskonale urządzone sale konferencyjne na piętrach są również współdzielone przez właścicieli, a przewidziane w projektach powierzchnie wspólne dla pracowników ułatwiają wymianę wiedzy zwiększając efektywność pracy – w końcu 80% pomysłów powstaje podczas spotkań.

4.IDEALNA LOKALIZACJA K9 OTWIERA PRZED TOBĄ NOWE PERSPEKTYWY ROZWOJU

Jeżeli rozważasz siedzibę firmy w zachodniej Polsce, K9 to idealne miejsce. Poznań to wielkopolskie centrum biznesu i stolica przedsiębiorczości. W samym centrum, w nowoczesnym budynku położonym w rewitalizowanej okolicy Twoja firma może rozwijać się szybko i komfortowo.

Lokalizację K9 otaczają miejskie instytucje, poznańskie uczelnie, eleganckie parki i eleganckie restauracje. Doskonała komunikacja miejska zapewni każdemu dobry dojazd do Twojej firmy. To ważne zwłaszcza dla Twoich klientów i pracowników.

5.W K9 MASZ BIURO NA MIARĘ, ELASTYCZNE I ZAWSZE GOTOWE NA ZMIANY

Jeżeli potrzebujesz tylko 45 m2 powierzchni – dokładnie tyle możesz kupić. I tak aż do 600 m2 na każdej kondygnacji. Podzieliliśmy przestrzeń na małe jednostki, byś mógł łatwiej dopasować ją do swoich potrzeb.

Ściany wewnętrzne możesz ustawić tak jak chcesz, a po kilku latach, kiedy organizacja pracy będzie wymagała zmian, dzięki podłodze technicznej i podwieszanym sufitom szybko przeprojektujesz wnętrze do nowych potrzeb. Jeżeli kiedykolwiek musiałeś szybko zmienić aranżację miejsca pracy, wiesz jak ważne to ułatwienie. Każde biuro posiada odrębną własność (osobna KW), osobne liczniki prądu oraz indywidualne sterowanie klimatyzacją i ogrzewaniem.

6.WYSOKI STANDARD K9 PRZEŁOŻY SIĘ NA KOMFORT I WYGODĘ PRACY

Kto nie chciałby mieć biura w pięknym budynku w odnowionej części miasta? Nie musisz martwić się o sekretariat, salę konferencyjną ani o porządek. Jeśli Ty lub Twoi pracownicy dojeżdżacie do pracy rowerem, możecie na miejscu wziąć prysznic.

Okna budynku są otwierane, więc nie masz wrażenia, że siedzisz w zamkniętej przestrzeni. Zaraz po skończonych zadaniach, możesz odpocząć w przytulnym parku w prestiżowej okolicy lub zjeść lunch w okolicznych dobrych restauracjach i wrócić do pracy. Do większości przydatnych miejsc jesteś w stanie dotrzeć w pięć minut. Czujesz się bezpiecznie dzięki systemowi kontroli dostępu, a jeśli chcesz pracować w weekend, po prostu to robisz. To twoje biuro i Twój komfort, 24/7.

7.DZIĘKI OPCJI K9 "POD KLUCZ" MASZ SPOKÓJ I OSZCZĘDZASZ CZAS

Nowe biuro w K9 możesz kupić w opcji „pod klucz”. Mówisz, czego potrzebujesz i przychodzisz, kiedy wszystko jest gotowe. Nie musisz zaprzątać sobie głowy pracami wykończeniowymi i dyskutować z wykonawcami – po prostu zajmujesz się tym, co jest dla Ciebie ważne, nie marnujesz czasu i nerwów, a w dniu, w którym odbierasz klucze po prostu zaczynasz pracę w nowych, komfortowych warunkach.

8.BUDUJESZ PRESTIŻ FIRMY

To prawda, że nie ocenia się książek po okładce, ale w biznesie wiemy, że okładka książki jest równie ważna jak jej treść. Wyobraź sobie, że gości Twojej firmy może odebrać z samej płyty poznańskiego lotniska nowoczesne elektryczne auto. Zawiezie ich prosto do wejścia imponującego budynku, gdzie w eleganckim lobby portier skieruje gości na pierwsze piętro. Kiedy wyjdą z windy, Twoja sekretarka z miłym uśmiechem, przywita ich po angielsku i zaprowadzi do nowoczesnej sali konferencyjnej. Zanim do nich przyjdziesz, zdążą na pewno skomentować wszystko, co wydarzyło się po drodze. Teraz czas na biznes.

A później? Może spacer odnowioną ulicą do restauracji przy pięknym parku? Może lunch i transfer na lotnisko? Tak wygląda prestiż. Nikt nie wie, że za auto nowej generacji, portiera, sekretarkę i salę konferencyjną płacisz dużo mniej. To Twoja tajemnica.

9.ZYSKUJESZ ZAUFANIE KLIENTÓW

Prestiż wiąże się jeszcze z jedną ważną korzyścią – z zaufaniem. Jeżeli kupujesz biuro i inwestujesz w swój poznański adres, dajesz klientom jasny sygnał, że poważnie myślisz o przyszłości, a fundamenty Twojej firmy są stabilne. Łatwo do Ciebie trafić i dojechać, wszystko wokół jest nowe, nawet granitowa kostka na sąsiadującym z K9 chodniku. Widać, że pewnie stąpasz po Ziemi – klienci to czują.